شرایط ویژه

فروش سیستم استریل با گاز اتیلن اکساید با تسهیلات 36 ماهه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی در صنایع مختلف


شما اینجا هستید: صفحه اصلی درباره شرکت تاریخچه شرکت

: تاريخچه شرکت

 

 

شرکت صنايع الکترونيک پارساکاراابتدا تحت عنوان رسانيك با هدف طراحي و ساخت PLCدر سال 1374 تاسيس و پس از بررسي و تحقيقات طي دو سال در زمينه طراحي سيستم هاي كنترلي و PLCاقدام به طراحي و ساخت نمونه اوليه آن نمود . نهايتا در سال 1376 رسما ثبت و از سال 1377 به عضويت انجمن اتوماسيون صنعتي درآمده و با شرکت هاي عضو همکاري دارد .

 

فعاليت اصلي شرکت در زمينه اتوماسيون صنعتي مي باشد . طراحي و ساخت سيستم هاي اتوماسيون صنعتي ، مانيتورينگ ، SCADA ، تجهيز و راه اندازي خطوط توليد ، محور اصلي فعاليت هاي شرکت مي باشد .

 

ارائه خدمات مهندسي اعم از مشاوره ، طراحي ، انتخاب و تهيه سيستم هاي کنترلي و تجهيزات ابزار دقيق مناسب براي پروژه ها ، نصب ، راه اندازي و آموزش مي باشد .

 

 

شركت علاوه بر طراحي و ساخت بردهاي کنترلي تخصصي در واحد طراحي و مهندسي براي پروژه هاي خاص ، همکاري نزديکي با چند شرکت معتبر خارجي در زمينه ارائه محصولات کنترلي ، مانيتورينگ و تجهيزات ابزار دقيق نموده است که از جمله آنها مي توان به موارد زير اشاره کرد :

 

 

 

Schnider Electric , Beckhoff , Beijer , Simense , Phonix , P & F , Crouzet , OMRON

 

 

 

شركت صنايع الكترونيك پارساكارا بدليل نياز پروژه هاي اتوماسيون صنعتي و نزديکي آنها به مهندسي مكانيك ، در سال 1381 اقدام به تأسيس واحد تخصصي مربوطه نموده است . همچنين با توجه به نياز پروژه هاي اتوماسيون صنعتي بخصوص طرح ملي CNGبه تابلوهاي صنعتي با IP65، كارگاه فلزكاري شركت از سال 1384 فعاليت خود را آغاز كرده كه وظيفه طراحي ، ساخت ، توليد و مونتاژ فريم و مونتاژالکتريکال و همچنين انجام تست هاي مختلف را عهده دار مي باشد .

 

شركت در سال 1385 به عضويت انجمن تخصصي مراكز تحقيق و توسعه صنايع و معادن در آمده و گام جديدي در ارتباط با تحقيقات الكترونيك در شاخه اتوماسيون صنعتي را آغاز نموده است .

 

 

   

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی